Aktualności
Tylko w Eurolingwiście PDF Drukuj Email
Image    W związku ze wzrostem zainteresowania społeczeństwa powiatu radomszczańskiego nauką języka włoskiego Szkoła Języków Obcych „Eurolingwista zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką do naszej szkoły. Już od 3 lat w naszej szkole prowadzimy kursy nauki języka włoskiego, zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
    Ponieważ do nauki języków obcych wykorzystujemy technologię informacyjną, nauka tego języka jest u nas ciekawa i efektywna. W bieżącym roku szkolnym zamierzamy zatrudnić native speakera, doposażyć biblioteczkę szkolną we włoskojęzyczne czasopisma i materiały oraz utworzyć platformę E-learningową z j. włoskim dla potrzeb naszych słuchaczy.
    Ponieważ kultura włoska jest bardzo ciekawa, a tradycje interesujące, my jako szkoła bardzo cieszymy się z faktu, że możemy społeczności lokalnej ja przybliżyć.

Nie zwlekajcie z decyzją – rozpocznijcie naukę języka włoskiego razem z nami. Serdecznie zapraszamy. 
Matura próbna 2006 PDF Drukuj Email
Image    Z okazji zbliżającej się "próbnej matury" w szkołach ponadgimnazjalnych życzymy naszym słuchaczom powodzenia.

    Jednocześnie informujemy, że na naszej stronie internetowej możecie znaleźć zestawy testów z matur z poprzednich lat.

    Na potrzeby maturzystów opracowano również komplet ćwiczeń na platformie e-learningowej (nauka przez internet).

    Usługę tą możecie Państwo wykupić w sekretariacie szkoły - nawet jeśli nie jesteście naszymi słuchaczami.

   Dyrekcja informuje również, że w naszej szkole prowadzimy kursy przygotowujące do matury z wszystkich języków obcych realizowanych w szkołach ponadgimnazjalnych.

    Kursy obejmują 100 godzin nauki i realizowane są na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym. Prowadzą je doświadczeni lektorzy, którzy mają uprawnienia egzaminatorów OKE w Łodzi, znają zakres umiejętności i wiedzy, którą musi opanować każdy uczeń, aby zdać egzamin maturalny. Szkoła wyposażona jest również w programy multimedialne wspomagające naukę.

    Warto z nami przygotowywać się do zdawania matury, bo gwarantujemy każdemu sukces. Jeszcze jest czas, aby zgłosić się do nas. Zapraszamy.

 
Doradca Metodyczny PDF Drukuj Email

ImageDoradca metodyczny Szkoły Języków Obcych "Eurolingwista" zaprasza
na konsultacje:

  • lektorów
  • słuchaczy
  • rodziców 
w pierwszy czwartek każdego miesiąca w godz. 16:00 - 18:00
 
Życzenia Świąteczne PDF Drukuj Email

 

     Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcja i pracownicy Szkoły Języków Obcych "Eurolingwista" w Radomsku składają swoim słuchaczom życzenia, aby nadchodzące Święta były pełne, radości i refleksji, a także niezapomnianych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Na te dni oraz na każde kolejne życzymy wszystkiego, co najlepsze,dużo zdrowia, szczęścia, i pogody ducha. Niech nadchodzący rok 2007 będzie pomyślny i pozwoli na wszystkie ważne zamierzenia.

Boże Narodzenie 2005 – mitologia, symbole, rytuał

Jak przeżywa się Boże Narodzenie w innych krajach?

Życzenia świąteczne w 133 językach świata

 
«pierwszapoprzednia111213następnaostatnia»

Strona 13 z 13