SPOTKANIA ORGANIZACYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA ORGANIZACYJNE,

KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH OD 12 DO 16 WRZEŚNIA 2016 r.

Poniedziałek 12 września 2016 r. :

ANGIELSKI
16:30 DZIECI KL. III –kontynuacja
17:00 DZIECI – NOWA GRUPA – LEKCJA POKAZOWA
16:30 – Grupa dzieci kontynuacja KL. 5

HISZPAŃSKI
17:30 – Nowa grupa
18:00 – Grupa kontynuacja

Wtorek 13 września 2016 r.

WŁOSKI
17:00 GRUPA DOROŚLI KONTYNUACJA
17:30 – NOWA GRUPA

NIEMIECKI
16:30 – Grupa dorośli kontynuacja
17: 00 Nowa grupa

ANGIELSKI - DOROŚLI

17:30 – Grupa kontynuacja średnio zaawansowany
18: 00 – Nowa grupa

Pozostałe zajęcia grup oraz zajęcia indywidualne proszę potwierdzać pod nr telefonu 44 6833147 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE PDF Drukuj Email

Zapisy na nowy rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
Zapisz się już teraz na zajęcia językowe (j. angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski ) na rok szkolny 2016/17! W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 44 6833147
Program zajęć będzie przystosowany do oczekiwań grupy (nauka od podstaw, nauka na wyższym poziomie, przygotowanie do matury, egzaminów etc)
Serdecznie zapraszamy!

Urodziny z Eurolingwistą! PDF Drukuj Email

SJO „Eurolingwista” zaprasza do organizacji urodzin dzieci

lub innych imprez okolicznościowych.

Zorganizujemy wspaniałą, twórczą zabawę:

- dla małych dzieci proponujemy przyjęcie konwencji bajkowej,

- dla starszych dzieci proponujemy zabawy o charakterze detektywistycznym, badawczym lub odkrywczym.

Szkoła opracowuje scenariusz przyjęcia oraz animatorów zajęć.

· Standardowy czas trwania imprezy 2-3 godziny zegarowe,

w  zależności od wieku i ilości dzieci oraz oczekiwań rodziców,

· Do dyspozycji uczestników będą cale wraz z zapleczem,

· Szkoła zapewnia materiały, rekwizyty i pomoce dla każdego uczestnika, które są niezbędne do udziału organizowanych zabawach,

·    Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku urodzinowego takiego jak: słodycze, owoce, tort ze świecami oraz szampan bezalkoholowy „Piccolo” (wycena indywidualna; poczęstunek można też zapewnić we własnym zakresie)

·    Potwierdzeniem zamówienia kreatywnej imprezy jest wpłacenie zaliczki w wysokości 10% przewidywanych kosztów (do 2 tygodni przed planowaną imprezą)

Zapraszamy!

Rok szkolny 2014/2015 z Eurolingwistą PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 22 września 2014r w "Eurolingwisćie" zaczęły się zajęcia w grupach językowych. Właśnie w poniedziałek pierwsze zajęcia rozpoczęła grupa dzieci. Dziewczynki przez wakacje nie zapomniały słówek z j.angielskiego. Pięknie układały na tablicy magnetycznej kolory tęczy. Zdjęcia z zajęć można zobaczyć klikając TUTAJ Wszystkim słuchaczom naszej szkoły dyrekcja życzy powodzenia i sukcesów w nauce.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»