Angielski z native speakers z Kanady PDF Drukuj Email

w dniach 21 - 30 lipca 2014 w SJO "Eurolingwista" zorganizowana została bezpłatna intensywna nauka języka angielskiego z native speakers z Kanady dla wszystkich chętnych mieszkańców Radomska i okolic. Odbywały się w grupach na trzech poziomach zaawansowania językowego:

 

- podstawowym

- średniozaawansowanym

- zaawansowanym

 

Lektorzy za pomocą aktywnych metod (dramy, dyskusji, poezji i piosenek) skutecznie wpajali słuchaczom słownictwo angielskie oraz tłumaczyli formy gramatyczne. Nie bez znaczenia był fakt, że w grupie lektorów znalazła się również młodzież, która bardzo łatwo nawiązywała kontakt z rówieśnikami. Na zakończenie zajęć każdy lektor ze swoją grupą przygotował inscenizację i piosenkę w języku angielskim. Na pożegnanie nie zabrakło wzruszeń i podziękowań. Grupa z Kanady przybyła do Radomska na zaproszenie Kościoła Zielonoświątkowego w Radomsku.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii lub klikając TUTAJ