Biuro tłumaczeń PDF Drukuj Email

OFERTA BIURA TŁUMACZEŃ „EUROLINGWISTA” W RADOMSKU

Zakres działalności naszego biura obejmuje:

 • reprezentację naszych klientów
 • prowadzenie rozmów telefonicznych
 • tłumaczenia specjalistyczne wszelkiej dokumentacji i rozmów oraz tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach europejskich.
 • asystę tłumaczeniową podczas rozmów negocjacyjnych
 • organizację wyjazdów biznesowych
 • organizację pobytu zagranicznych kontrahentów w Polsce

 

 

Wyróżnia nas:

 • dbałość o wysoką jakość wykonywanych usług
 • elastyczność w zakresie cen poszczególnych usług
 • terminowość i punktualność realizowanych zleceń
 • troska o zachowanie ścisłej poufności wykonywanych tłumaczeń
 • możliwość zlecenia tłumaczeń drogą internetową lub faksem
 • uwzględnianie indywidualnej specyfiki klienta

 

  

 

Każdy klient traktowany jest u nas w sposób indywidualny, a cena tłumaczeń uzależniona jest od: języka, ilości stron, terminu wykonania, stopnia trudności, a także liczby zlecanych tłumaczeń (stały klient) Wszystkie tłumaczenia objęte są gwarancją poufności, a dane w nich zawarte są wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim.Teksty do tłumaczeń można dostarczyć w formie papierowej lub elektronicznej. Biuro oferuje również obsługę zagranicznej korespondencji prowadzonej przez Państwa firmę, a także prowadzenie negocjacji  handlowych w języku niemieckim.

 


Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.