Rekrutacja PDF Drukuj Email

Aby zapisać się do naszej szkoły należy skontaktować się z sekretariatem szkoły (przez internet, telefonicznie lub osobiście). Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w ciągu całego roku.

Aby zostać zapisanym do grupy językowej na poziomie podstawowym wystarczy podpisać umowę i uiścić wpisowe. Na wyższe poziomy zaawansowania trzeba dodatkowo rozwiązać test lub odbyć rozmowę wstępną z lektorem. Lektor ustali nasz poziom zaawansowania językowego i zakwalifikuje do grupy odpowiedniej pod względem poziomu i wieku.

Jeśli chcą Państwo zapisać się drogą elektroniczną należy pobrać i wypełnić formularz zamieszczony poniżej i przesłać go do nas, a my skontaktujemy się z państwem. Test językowy ma tylko charakter informacyjny i pozwoli ocenić na jakim poziomie kontynuować naukę.

Formularz zgłoszenia

Testy językowe:

-j. angielski

-j. niemiecki

 

Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel/Fax. 44 683 33 147

kom. 606754828