Biuro tłumaczeń PDF Drukuj Email

OFERTA BIURA TŁUMACZEŃ „EUROLINGWISTA” W RADOMSKU

Zakres działalności naszego biura obejmuje:

- reprezentację naszych klientów

- prowadzenie rozmów telefonicznych

- tłumaczenia specjalistyczne wszelkiej dokumentacji i rozmów oraz tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach europejskich.

- asystę tłumaczeniową podczas rozmów negocjacyjnych

- organizację wyjazdów biznesowych

- organizację pobytu zagranicznych kontrahentów w Polsce

 

 

Wyróżnia nas:

- dbałość o wysoką jakość wykonywanych usług

- elastyczność w zakresie cen poszczególnych usług

- terminowość i punktualność realizowanych zleceń

- troska o zachowanie ścisłej poufności wykonywanych tłumaczeń

- możliwość zlecenia tłumaczeń drogą internetową lub faksem

- uwzględnianie indywidualnej specyfiki klienta

 

Każdy klient traktowany jest u nas w sposób indywidualny, a cena tłumaczeń uzależniona jest od: języka, ilości stron, terminu wykonania, stopnia trudności, a także liczby zlecanych tłumaczeń (stały klient) Wszystkie tłumaczenia objęte są gwarancją poufności, a dane w nich zawarte są wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim. Teksty do tłumaczeń można dostarczyć w formie papierowej lub elektronicznej. Biuro oferuje również obsługę zagranicznej korespondencji prowadzonej przez Państwa firmę, a także prowadzenie negocjacji  handlowych w języku niemieckim.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.